Skip to content
Menu
0
Twój koszyk jest pusty.
comfy-english-napis

How are you doing today?

Nazywam się Natalia Tarka i uwielbiam uczyć angielskiego!

Przez całe moje życie, w sali od języka angielskiego spędziłam setki godzin – w roli uczennicy jak i nauczycielki. Na pierwsze zajęcia językowe zostałam zapisana jako dwulatka, a później kształciłam się pod okiem wielu anglistek (a na moje szczęście – były to nauczycielki z powołania).

5_comfy-english

Pasja do języków zaprowadziła mnie na Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie zaczęłam studia filologiczne. Jako dziewiętnastolatka wyjechałam do USA i przepadłam! Możliwość bezproblemowego komunikowania się z nativami była dla mnie cudownym doświadczeniem. Chciałam uczyć po to, żeby moi uczniowie w przyszłości też mogli porozumiewać się bez stresu z ludźmi na całym świecie i pozbywać się bariery językowej.

Nauka angielskiego to nie tylko moja praca, ale także pasja. Dlatego każdego dnia staram się rozwijać i uczyć nowych rzeczy. Uczestniczę w kursach po to, aby dostarczać swoim uczniom lekcje skrojone na miarę ich potrzeb, jednocześnie korzystając z materiałów autorskich, autentycznych oraz sprawdzonych podręczników.

Razem ze mną w przyjemnej atmosferze i przy ciepłej herbacie, będziecie mogli uwierzyć w swoje językowe umiejętności, pozbyć się bariery językowej, opanować gramatykę i dowiedzieć się więcej o kulturze krajów anglojęzycznych.

Poza nauczaniem tworzę też materiały dla nauczycieli oraz do indywidualnej nauki, które możecie znaleźć w zakładce Sklep.